Ağrı İbrahim Çeçen Vakfı Burs Başvurusu

Ağrı İbrahim Çeçen Vakfı Burs Başvurusu

Her yıl olduğu gibi, bu yılda IC İbrahim Çeçen Vakfı başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine karşılıksız burs verecek. Ağrı’lı iş adamı İbrahim Çeçen, IC İbrahim Çeçen Vakfı adı altında başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine...

Kişisel Gelişim ile Hayatınız değişsin!

Her yıl olduğu gibi, bu yılda IC İbrahim Çeçen Vakfı başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine karşılıksız burs verecek.

Ağrı’lı iş adamı İbrahim Çeçen, IC İbrahim Çeçen Vakfı adı altında başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine 2011-2012 öğretim yılında da karşılıksız burs vereceğini duyurdu.

Burs başvuruları 30 Eylül 2011 tarihine kadar kabul edilecek olup burs başvuru formu ve istenilen belgeler www.icvakfi.org sitesinden temin edilebilecek. Burslar, eğitim süresi içinde Ekim ayından itibaren 9 ay boyunca verilecek ve burs miktarı aylık 240 TL olacak.

Kaynak: medya73.com

Burslar: ibrahim een vakf, ibrahim çeçen vakfı bursu başvuru formu 2014, ibrahim çeçen vakfı bursu başvuru formu, ibrahim çeçen vakfı burs yurt ve yardımlar komitesi burs müracaat formu, ibrahim çeçen vakfı burs başvurusu

Bunları Okudunuz mu?