Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği burs verecek

2012-2013 Eğitim-Öğretim dönemi için Eğitim Yardımı başvuruları 03.09.2012 – 30.09.2012 tarihleri arasında www.camoluk.net internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formu doldurulmak sureti ile yapılacaktır. Elektronik ortam dışında başvuru yapılması mümkün değildir. Başvurular 30.09.2012 tarihinde saat 17.00 itibari ile sona erecektir.

Başvurular ön değerlemeye tabi tutulacak ve formlar üzerinden yapılan değerlendirmeler sonrasında mülakata çağrılmaya hak kazanan öğrenciler Burs Komisyonu ile görüşmek üzere mülakata davet edileceklerdir. Davet edilen öğrencilerin mülakata katılmaları zorunlu olup, sonuçlar 20 Ekim 2012 tarihi itibari ile kesinleşmiş olacaktır.

Burs almaya hak kazanan öğrenciler

Kısa mesaj yolu ile bilgilendirilecektir. Bütün aşamalar cep telefonlarına gönderilecek kısa mesajlarla duyurulacağından öğrencilerimizin başvuru formlarına GSM numaralarını dikkatli yazmalarını öneririz. Süresinde başvurmayan ve/veya davet edildiği halde mülakata gelmeyen öğrenciler kesinlikle burs alamayacaklardır.

Başvuru için ön şartlar

  • Giresun İli Çamoluk İlçesi nüfusuna kayıtlı olmak,
  • En az 4 (dört) yıllık ve üzeri fakülte veya yüksekokul öğrencisi olmak (Açıköğretim ve 2 yıllık meslek yüksekokulu öğrencilerinin başvuruları kabul edilmeyecektir),
  • Ara sınıf öğrencilerinin sınıf tekrarı yapmamış olması (Okulunu normal sürede bitiremeyecek olan öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecek ve not döküm belgesi istenecektir).

21 Ekim 2012 tarihi itibari ile burs almaya hak kazandığına dair bilgi mesajı gönderilen öğrencilerimizin; nüfus cüzdanı, öğrenci belgesi, fotoğraf, not döküm belgesi ve öğrenci adına açılmış posta çeki hesabı bilgilerini Ferah Mah. Çamoluk Sok. No:1 Çamlıca-Üsküdar-İstanbul adresine elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Belgesi eksik olan öğrencilere kesinlikle ödeme yapılmayacaktır.

Burs almaya hak kazanan öğrencilerden; İstanbul üniversitelerinde okuyanlar için dernek merkezinde elden ödeme yapılacak, İstanbul dışındaki öğrencilere ise posta çeki hesabı yolu ile ödeme yapılacaktır. 0 216 443 17 60 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden süreçle ilgili bilgi alınabilecektir.

Kaynak: Sebin Medya

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği burs verecek Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği burs verecek
2012-2013 Eğitim-Öğretim dönemi için Eğitim Yardımı başvuruları 03.09.2012 – 30.09.2012 tarihleri arasında www.camoluk.net ..

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği burs verecek yorumları

Paylaş!

Bu burslardan haberiniz var mı?

© 2016 Türkiye'nin Burs ve Eğitim Portalı. All rights reserved.