Marsav Başkanı Göktekin’den Öğrencilerine Burs İmkanı

Adana Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (MARDAV) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Göktekin, Artuklu Üniversitesi’nde eğitim gören 120 öğrenciye burs sağladı.

Geçtiğimiz Kasım ayında Adana Seyhan Oteli’nde düzenlenen Mardinliler Çalışma Platformu’na katılan Mardin Artuklu Üniversitesi yetkililerinin görüştüğü MARDAV Yönetim Kurulu Başkanı Osman Göktekin’in, 2012-2013 akademik yılında Artuklu Üniversitesi’nde eğitim gören 120 öğrenciye burs vereceği belirtildi. Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Serdar Bedii Omay, Üniversite yönetimi olarak öğrencilerin ihtiyaçlarını gözetip anında giderme çabalarının sürekli olduğunu ifade ederek, bu özverili

çalışmanın böylesine sevindirici bir şekilde sonuçlanmasının memnuniyet verici olduğunu söyledi. Artuklu Üniversitesi’nde eğitim gören, başarılı ancak maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin eğitimlerine destek vermekle bu toplumun yarınlarına sahip çıktıklarını vurgulayan Omay, “Mardin Artuklu Üniversitesi, yüzyıllarca ilim ve irfanın başkentliğini yapmış bir şehrin, emin adımlarla iddialı ilerleyen üniversitesidir. Bu üniversitede eğitim gören bütün öğrencilerimizin, bu şehre hak ettiği itibarı

kazandırmaları için çağdaş ve donanımlı bireyler olarak yetişmelerini sağlıyoruz. MARDAV Başkanı bu katkılarıyla gençlerimizin hayata hazırlanması için büyük ve bir sorumluluk örneği göstermiştir” dedi. Açıklamasında Mardin Artuklu Üniversitesi ve öğrencilerine verdiği bu büyük destekten dolayı Osman Göktekin’e teşekkür eden Omay, bunun herkese örnek oluşturması dileğinde bulundu.

mardav burs başvurusu, mardav burs

Marsav Başkanı Göktekin’den Öğrencilerine Burs İmkanı Marsav Başkanı Göktekin’den Öğrencilerine Burs İmkanı
Adana Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (MARDAV) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Göktekin, Artuklu Üniversitesi’nde ..

Marsav Başkanı Göktekin’den Öğrencilerine Burs İmkanı yorumları

Paylaş!

Bu burslardan haberiniz var mı?

© 2016 Türkiye'nin Burs ve Eğitim Portalı. All rights reserved.