TED’den ‘Tam Eğitim Bursu Sınavı’

Türk Eğitim Derneği’nin başarılı ama maddi olanakları yetersiz çocuklara verdiği burs için başvurular devam ediyor. 3 Ocak’ta başlayan başvuru süresi 11 Mart Cuma günü sona eriyor.

Başarılı ama maddi olanakları sınırlı öğrencilere burslar vererek onları iyi bir geleceğe ve Türk eğitim standartlarını çağdaş seviyeye taşıyan Türk Eğitim Derneği, maddi olanaksızlıklar yüzünden gelecek kaygısı taşıyan öğrencilere bir kez daha kapılarını açıyor.

2011-2012 öğretim yılında TED Okulları’na alınacak burslu öğrencilerin belirleneceği “Tam Eğitim Bursu Sınavı”, 9 Nisan 2011 tarihinde yapılıyor.

Binlerce yeni meşale yakarak önce öğrencilerin sonra da Türkiye’nin geleceğini aydınlatmayı hedefleyen Türk Eğitim Derneği, büyük bir kararlılıkla sürdürdüğü “10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye” kampanyasıyla Türkiye’de başlattığı eğitim seferberliğine yeni meşaleler ekliyor.

Kaynak: ntvmsnbc

ted koleji bursluluk sınavı soruları, izmir türk koleji bursluluk sınavı, bursluluk ek 1 formu, Sınav Koleji Bursluluk Sınavı, ted koleji bursluluk sınavı sonuçları 2014

TED’den ‘Tam Eğitim Bursu Sınavı’ TED’den ‘Tam Eğitim Bursu Sınavı’
Türk Eğitim Derneği’nin başarılı ama maddi olanakları yetersiz çocuklara verdiği burs için başvurular devam ediyor. ..

TED’den ‘Tam Eğitim Bursu Sınavı’ yorumları

Paylaş!

Bu burslardan haberiniz var mı?

© 2015 Türkiye'nin Burs ve Eğitim Portalı. All rights reserved.